Які квіти посадити на могилі
Місце поховання вашої близької людини має завжди виглядати охайно та акуратно, тому на ньому доречно висадити певні рослини. Ви можете підібрати їх залежно від власних уподобань, але існують деякі правила, які значно полегшать цю задачу.
Складність підбору рослин для озеленення могили
Щоб підібрати квіти для могили, необхідно заздалегідь ретельно продумати всю композицію, яку ви хотіли б отримати. Зазвичай застосовуються рослини, які не вимагають постійного догляду, легко переносять несприятливі погодні умови. Також враховується тип грунту і те, чи перебувають квіти під відкритим сонцем, чи в тіні.

Важливо відзначити, що для оформлення могили не прийнято обирати занадто яскраві й різнобарвні тони. Досить двох приглушених відтінків і одного яскравого акценту, наприклад, гарний вигляд разом мають зелений, блідо-блакитний і насичений рожевий.
Три групи озеленення
Існує кілька варіантів рослин, які підійдуть для висаджування на кладовищі:
Солітери.
Це дерева, кущі або високорослі квіти. Вони є центральними елементами композиції. Найчастіше вибирають папороті, іриси, флокси, ялівці, берези, туї та ялиці.


Багаторічні рослини.
До цієї категорії відносять гвоздики, тюльпани, крокуси, нарциси та барвінок. Нерідко використовують повзучі рослини, які покривають всю поверхню могили рівномірним щільним килимом.


Сезонні акценти.
Це рослини, які цвітуть у певний час року. Завдяки цьому можна змінювати оформлення могили, наповнювати його абсолютно новими фарбами.

Загальне поєднання квітів з пам’ятником і аксесуарами на ньому або біля нього в різні сезони
Поєднання живих рослин і благородних виробів з бронзи – ось виграшне і по-справжньому цікаве рішення. Адже вони створюють складний ансамбль фактур, відтінків і форм. Так само одним з варіантів оформлення, можуть бути квіти з бронзи, вони стануть гармонійним доповненням до наявних живих рослин. А головною їхньою перевагою є довговічність і стійкість до несприятливих погодних умов.

Декоративні елементи з бронзового сплаву в стриманому стилі гармонійно прикрасять місце поховання в холодну пору року. З їхньою допомогою можна розповісти про те, що було дорогим для покійного, як він жив, і про що мріяв. Такий дизайн повинен бути продуманим і підібраним зі смаком, оскільки він буде використовуватися не один рік.

Вироби з бронзи з магазину Pomnim – це справжні твори мистецтва, які виконані якісно і надійно. Вони стануть гідною прикрасою місця поховання вашої близької людини.
Made on
Tilda