Бронзові квіти — оригінальна продукція Caggiati
Ціна: від 25
Компанія Pomnim більше десяти років займається продажем бронзових виробів для пам’ятників на українському ринку. Вона є офіційним постачальником продукції італійської компанії Caggiati, яка виготовляє красиві вироби з бронзи, використовуючи сучасні технології. Бронза – це легкоплавкий і пластичний матеріал, завдяки чому з нього можна створювати унікальні по своїй красі прикраси.
Квіткові композиції з бронзи набули особливої популярності на Заході і тепер підкорили серця українців. Вони дозволяють доповнити фрески декоративними деталями, створюючи прекрасні композиції, які за красою можна зрівняти з творами мистецтва.
Наші товари
Бронзові квіти — не єдиний продукт нашої компанії. Крім реалізації виробів з цього сплаву, ми займаємося продажем:


Використання бронзових квітів на пам’ятниках популярне здавна. Представлені декоративні елементи імпортного виробництва вражають витонченістю і якістю виконання. Їх можна використовувати як окремо, так і в складі цілісної композиції.
Наші пропозиції
Квіти з бронзи мають прекрасний вигляд на граніті чи мармурі. Їх виготовляють професійні майстри за фірмовими ескізами на інноваційному обладнанні і з використанням сучасних технологій. Завдяки цьому вироби тривалий час зберігають естетичний вигляд. До того ж вони витримують будь-які погодні умови і навіть механічний вплив без пошкоджень.

Якщо ви хочете купити квіти з бронзи, скористайтеся нашими послугами. Ми продаємо клієнтам тільки оригінальну продукцію італійського бренду. Ми надаємо офіційну гарантію від виробника на всі реалізовані вироби з бронзи — до 50 років.

Скориставшись послугами нашого інтернет-магазину, ви зможете не лише придбати бронзові квіти, але й інші предмети для декору з цього металу.

Made on
Tilda