Основні переваги фото на емалі:
  • Висока якість друку. Ми використовуємо сучасне європейське обладнання, за допомогою якого можна перенести будь-яку фотографію на емаль, не втративши жодних деталей.
  • Висока міцність таблички. Подібні вироби не бояться навантажень, вони чудово переносять опади, ультрафіолет, перепади температур та інші природні фактори. Табличка гарантовано прослужить не менше 20 років, не втративши своїх початкових якостей.
  • Емальовані таблички придатні для свердління. Їх можна надійно закріпити на пам’ятнику або хресті.
  • Доступна вартість. Ціна фото на емалі значно нижча, ніж інших варіантів.
  • Широкий вибір розмірів і форм. Ви можете самостійно обрати, якого розміру вам потрібна табличка, придумати текст під нею і тощо.
Які відмінності фото на емалі від фотокераміки?
Фото на емалі – один з різновидів фотокераміки. Його головна відмінність в тому, що зображення наноситься не на керамічну форму, а на емальовану пластину. Це дає деякі переваги: нижча ціна, можливість створення отворів для кріплення, покриття захисною глазур’ю і т. д. Фото на емалі може бути встановлено як на хресті, так і на пам’ятнику. Для того, щоб замовити виготовлення подібної таблички, вам необхідно надати нам якісну фотографію близької вам людини. Ми можемо зробити як чорно-біле, так і кольорове зображення на емалі, додавши до нього будь-які написи.

Для створення таких табличок застосовується сучасна технологія високотемпературного випалу в спеціальних печах. Спочатку за допомогою керамічного тонера на емальовану пластину наносяться зображення і написи, після чого її поміщають в камеру і обпалюють при температурі 800-850 градусів. Малюнок і емаль стають одним цілим: табличка гарантовано не вигорить під сонцем і не трісне від морозів. Після запікання на поверхню наноситься шар глазурі, яка захищає пластину від вологи і корозії.
Ви вирішили встановити фото на емалі? Телефонуйте – наші співробітники проконсультують вас з усіх питань і допоможуть підібрати ідеальний варіант. Щоб замовити виготовлення, вам необхідно надати нам фотографію людини у хорошій якості, обрати форму емальованої таблички та її розмір. При необхідності ми просвердлимо в ній отвори для кріплення.
Made on
Tilda