Бронзові літери, покриті лаком.

Розміри і вартість:

 • 3 см — 4 €
 • 5 см — 7.30 €

Індивідуальні розміри, можна уточнити у менеджера
Після похорону постає питання про подальше утримання могили. Воно вимагає особливої і ретельної підготовки, а також продуманості до деталей.
Тому, якщо ви хочете оформити пам’ятник близької для вас людини оригінально і стильно, вам варто звернути свою увагу на такі елементи, як бронзові літери.
 • Надійність і краса

  Бронза дуже довговічний і красивий матеріал, до того ж, всі вироби з нього додатково покриваються лаком. Завдяки цьому вони мають дорогий вигляд і не піддаються негативному впливу навколишнього середовища.
 • Оптимальний розмір

  Ви можете замовити бронзові букви у двох розмірах – 3 і 5 сантиметрів. Це оптимальні параметри, що дозволяють чудово прикрасити різні за дизайном і розміром пам’ятники. Такі букви і цифри дозволять вам нанести будь-який напис: вказати біографічні відомості померлого, виразити свою скорботу в епітафії.
 • Функціональність і ціна

  Такі символи – літери і цифри – стануть гарною і функціональною прикрасою. До того ж, їхня вартість в нашому магазині – доступна і повністю відповідає якості матеріалу і складності виконання.
 • Широкий асортимент

  Наш різноманітний асортимент дозволяє реалізувати будь-яку задумку. А високу стійкість матеріалу до корозії можна вважати приємним бонусом, який значно заощадить ваші витрати.
Бронзові літери – вишуканий дизайн і прийнятні ціни від салону Pomnim

Наша компанія вже більше десяти років займається поставкою і продажем продукції від бренду Caggiati, що походить з прекрасної країнт – Італії. Це один з найбільших і найнадійніших виробників аксесуарів на пам’ятники. Caggiati пропонує вишукані бронзові літери на пам’ятникиі багато інших аксесуарів з цього благородного металу. Ці прикраси мають цікавий дизайн і високу стійкість до пошкоджень. Багато наших клієнтів, замовивши їх для одного пам’ятника, звертаються до нас і в подальшому. При цьому щоразу ми діємо за індивідуальним планом, щоб повністю задовольнити всі ваші вимоги і побажання.


Придбати що-небудь у нас – означає зробити вкладення, сумніватися в правильності і вигідності якого не доводиться. Ці знаки з металу дозволяють створити чіткі та гарні написи, які не втратять свого вигляду ще довгі десятиліття. З їх допомогою ви зможете вказати такі дані про померлого:

 • Ім’я, прізвище, по батькові;
 • Роки життя;
 • Слова скорботи, що відображають ваші переживання, або цитату, яка була важлива для цієї людини.

Наші друковані символи і цифри, виконані в різних техніках, стануть тією самою даниною пам’яті, яку бажають віддати померлим людям ті, хто втратив своїх рідних та коханих. З нашою допомогою ви зможете зробити все, щоб пам’ять про важливих для вас людей жила вічно.
Де купити бронзові літери на пам’ятник, що б він мав стильний і вишуканий вигляд?
В нашому магазині Pomnim вам завжди нададуть відповіді на всі запитання. Наші фахівці в стислі терміни підберуть для вас саме той варіант оформлення, який вам підійде найліпше. Ціна на обрані вами вироби залежатиме від їхнього розміру і стилістики. Однак, в будь-якому разі, вона буде вигідною і повністю виправданою.

Ви можете зробити замовлення в місті Київ, під’їхавши за вказаною на сайті адресою, і самостійно переконатися у відмінній якості виробів. Також, за вашим бажанням, ми можемо доставити вироби в будь-яку точку України.
Made on
Tilda