Бронзові лампадки і вази з Італії
Ціна: від 120
Компанія Pomnim займається реалізацією лампад і ваз італійського виробництва, а також аксесуарів з бронзи. Бронза:
  • довговічний метал;
  • не схильний до корозії;
  • не боїться впливу погодних умов;
  • стійкий до фізичних пошкоджень.
Завдяки його легкоплавкості і податливості в обробці, майстри створюють дивовижні речі, які можна за красою зрівняти зі справжніми творами мистецтва.Бронзові італійські лампади Caggiatti користуються значною популярністю в Європі і завоювали український ринок завдяки високим естетичним якостям і довговічності.
Оригінальна італійська продукція
Якщо хочете купити бронзову лампадку з Італії, зверніться до послуг нашого магазину. Для клієнтів представлений великий асортимент виробів з металу, а також вигідні умови замовлення.

Наша компанія більше 10 років займається продажем виробів із бронзи, працюючи безпосередньо з постачальниками. В каталозі інтернет-магазину www.pomnim.in.ua представлена така продукція:

  • Фотокераміка – чіткі фотографії, виконані на білому фарфорі, створені італійською компанією Five Color з використанням високотехнологічного обладнання.
  • Фотокристали – точні зображення, перенесені за спеціальною технологією на прозоре скло 8-12 мм з заточкою 45 градусів.
  • Вироби з бронзи – бронзові італійські лампадки та інші аксесуари і декоративні елементи італійської компанії Caggiatti.

Пропонована імпортна продукція має не лише високі естетичні якості, але і стандартний гарантійний термін до 50 років, завдяки стійкості як до впливу несприятливих погодних умов, так і до фізичних пошкоджень.
Наші пропозиції
Кожна італійська бронзова лампадка, замовлена у нас, майстерно виконана талановитими майстрами. Вироби оформляються в лаконічному стилі, що відповідає поточним модним тенденціям. Завдяки індивідуальним особливостям, предмети з бронзи прослужать до 50 років без втрати початкового вигляду.

Щоб купити бронзову вазу з Італії, зверніться до послуг нашої компанії. Ми пропонуємо не тільки оригінальну продукцію з металу високої якості, але й розумні ціни та широкий асортимент.
Made on
Tilda