Фотокераміка Італійської компанії Five Color, є найбільш практичним і недорогим способом увічнити пам’ять близької вам людини. Вона має такі переваги:
  • Доступна ціна в порівнянні з іншими способами і гравіруванням.
  • Висока точність перенесення зображення. Фотографія не деформується: можна ідеально відтворити риси обличчя і емоції людини.
  • Висока якість виробів з фотокераміки. Вони не бояться дощу і снігу, вони не псуються від перепадів температури і сонячного проміння.
  • Кераміка не схильна до корозії і не втрачає своїх властивостей протягом десятиліть.
  • Широкий вибір розмірів і форм.

Трохи про фотокераміку і як її купити…

Вирішили розмістити на пам’ятнику або хресті фотографію близької вам людини і епітафію? Мы готовы помочь вам в этом. Ми займаємося створенням ритуальної фотокераміки та фото на емалі. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та технології, які дають змогу нашим виробам служити не менше 50 років, не втрачаючи своєї якості. Фотографії переводяться на кераміку за допомогою спеціальних принтерів, після чого табличка запікається при високій температурі і покривається захисним шаром. Після такої процедури вона абсолютно несприйнятлива до опадів, сонячного проміння, вологи, перепадів температур. Сучасні технології дозволяють створювати чорно-білі та кольорові зображення, а також копіювати фотографії з такою якістю, що передаються всі риси і емоції людини. Фотокераміка – відмінний варіант прикрасити пам’ятник.

Вам потрібно лише принести нам фотографію людини і обрати, який саме виріб ви хочете замовити. Купити фотокерамікуможна в розмірах від 50*70 мм до 500*700 мм у формі:


Зробіть свій вибір, а ми швидко і якісно виготовимо гарний і надійний виріб з фото вашої близької людини. Ви можете зупинитися на чорно-білому або кольоровому зображенні: ми готові виконати будь-яке ваше бажання. Сучасне обладнання та італійські технології дозволяють відтворити фотографію з максимальною точністю та в мінімально стислі терміни. Зверху виріб покривається спеціальним захисним шаром. Можете не перейматися – зображення буде дійсно якісним, і не постраждає від вологи або ультрафіолету.

У нас завжди в наявності великий вибір заготовок для виготовлення траурної фотографії: різні форми і розміри допоможуть вам підібрати ідеальний варіант для пам’ятника.

Хочете дізнатися, яка ціна на фотокераміку? Все залежить від розміру зображення та обраної форми. Просто зателефонуйте нам за телефоном, вказаним вгорі сторінки, і наші співробітники дадуть відповідь на всі ваші запитання.
Made on
Tilda