Як вибрати траурний вінок?
Традиція оформляти місця поховань вінками з квітів прийшла до нас з сивої давнини. Таким чином, люди висловлювали свою скорботу, повагу, прихильність і любов. Класичними елементами декору вважаються гвоздики і троянди, адже вони є символами розквіту і занепаду. А також хвоя кипариса, сосни і ялини, які асоціюються з безсмертям душі.

Підбір вінка – це досить складне і специфічне завдання. Так як дуже важливо визначитися з тим, який з них дійсно відповідає нормам і звичаям, виконаний в коректному стилістичному оформленні.


Зазвичай при складанні композиції вінка не поєднують більше 4-5 відтінків. Адже він повинен бути стриманим, акуратним і витонченим. Часто зустрічається додаткова прикраса у вигляді стрічки бордового, золотого або чорного кольору, на яку наноситься напис.

Раніше для траурних вінків застосовувалися винятково живі квіти, сьогодні ж з’явилася можливість підібрати варіант з сучасних синтетичних і полімерних матеріалів. Вони довго не втрачають початкового вигляду, не вигорають від прямого сонячного світла і навіть не деформуються.Підбираючи квіти на похорон, зупиняють вибір на парній кількості кольорів. Це правило обов’язкове, якщо композиція невелика або складається з великих бутонів. У разі вибору об’ємної конструкції з великою кількістю квітів, ця вимога не враховується.
Основні типи траурних вінків
Існує кілька варіантів вінків з квітів, які відрізняються за формою і несуть особливий зміст:

  • Круглий є нагадуванням про безперервність людського буття, неподільну єдність життя і смерті.
  • Овальний нагадує форму сльози, тобто символізує горе, втрату, тугу.
  • Серце, як і завжди, означає симпатію і любов.
Найчастіше такі декоративні елементи роблять пласкими і односторонніми. Вони оформлюються строго, лаконічно, не перевантажуються зайвими деталями і яскравими відтінками.

Щоб підібрати правильну форму вінка, яка буде бездоганно поєднуватися з іншими декоративними елементами, варто заздалегідь подумати про цілісність композиції. Вінки зі штучних і живих квітів гарно поєднуються з виробами з бронзи, створюючи неповторний образ. Грубий метал, перетворений на прекрасні й дивовижні барельєфи, фігурки, вази і статуї, зустрічається з ніжними рослинами, позбавленими лиску.

Таке вирішення вважається класичним і користується значною популярністю у всьому світі. Який би вінок ви не підібрали, темний чи світлий, об’ємний чи мініатюрний, він буде мати дійсно благородний вигляд в оточенні бронзових аксесуарів.

Будьте впевнені, переглядаючи фото ритуальних вінків, ви зможете відшукати найбільш прийнятний варіант оформлення. А ось вироби з бронзи вищої проби, варто замовити в інтернет-магазині Pomnim. Саме тут створюються чудові декоративні елементи, які стануть гідною прикрасою кожної композиції.
Made on
Tilda