Як вибрати хрест на могилу?
Обряд похорону покійного – це цілий ритуал, покликаний увічнити його пам’ять як в серцях усіх, кому він був дорогий, так і в матеріальному вигляді – у формі пам’ятника або надгробка. Головним елементом цього обряду в обов’язковому порядку є могильний хрест – символ віри і пам’яті про покійного. Щоб правильно вибрати могильний хрест, необхідно знати все про його призначення.
Типи хрестів
Похоронні хрести, які пропонує наша компанія, бувають двох типів:
Постійний хрест:
металевий або кам’яний.
Тимчасовий хрест:
металевий або дерев’яний;
Іноді замість тимчасового хреста встановлюють тимчасовий обеліск. Постійний хрест встановлюється після остаточного оформлення та облаштування місця поховання (найчастіше його встановлюють приблизно через рік після обряду поховання, цей час потрібен для остаточної усадки землі).

Зазвичай хрест замовляється одночасно з надгробком. За православними канонами, при похороні хрест необхідно встановлювати в ногах покійного, щоб він міг «бачити» його і молитися навіть після смерті. Роки йдуть і в наш час навіть священики не вважають тяжким гріхом розташування хреста біля голови покійного, тому ми звикли на цвинтарі, звертаючись до покійного, дивитися саме на хрест в головах.
Як правильно замовити хрест
Хрест – це символ віросповідання, що символізує весь смуток, печаль і скорботу за померлою людиною. Він при цьому є і уособленням віри в Бога і невідворотного воскресіння. Залежно від тієї віри, якої дотримувався за життя покійний, розрізняють наступні види хрестів:
Восьмикінцевий
православний хрест;
Чотирикінцевий католицький чи григоріано-вірменський хрест;
Чотирикінцевий
візантійський хрест.
Виконання останньої волі покійного є святим обов’язком будь-якої людини. Ми пропонуємо повний комплекс аксесуарів для прикраси місця вічного спокою. Фотокераміка та бронзові вироби, що відрізняються як привабливим виглядом, так і надійним матеріалом виготовлення. Співробітники компанії Pomnim візьмуть до уваги всі побажання клієнтів і зроблять все від них залежне, щоб забрати частину турбот з плечей тих, хто перебуває у скорботі.

Висока якість і довгий гарантійний термін наших виробів стане запорукою того, що пам’ять про вашу дорогу людину збережеться на довгі роки. Наша продукція і через десятки років зберігатиме свій вигляд, не піддаючись навіть агресивному впливу зовнішнього середовища.
Чому саме наша компанія
  • Ми знаходимося в сегменті надання ритуальних товарів понад п’ятнадцять років;
  • Ми використовуємо матеріали для виробництва від найбільш відомих європейських виробників і перевірених брендів;
  • Весь товар має гарантію понад 50 років;
  • Лояльна цінова політика. Наш принцип — робота без посередників, ми не маємо додаткових накруток на продукцію;
  • Довіра споживачів – основний і найголовніший показник якості нашої роботи.
Ми так мало можемо зробити для покійного, і пам’ять про нього – це те, що ми можемо зафіксувати і зберегти для себе. Ми повною мірою розуміємо це і зі свого боку докладаємо усіх зусиль, щоб дотриматися всіх обрядів і традицій на вищому рівні.
Сподіваємося, наша стаття з фото дерев’яних хрестів на могилу, а також хрестів з металу і каменю, допоможе вам розібратися з вибором
Made on
Tilda