Як вибрати фото на пам’ятник
Вибір фотографії для пам’ятника – це завжди досить непросте завдання, яке вимагає особливої уваги. Виникають запитання? Не знаєте, на якому зображенні зупинити свій вибір? Тоді зверніться за порадою до наших фахівців.
Чому варто зробити вибір
саме на кольоровій фотографії?
Кольорова фотографія має вигляд більш яскравий і насичений. Вона дозволяє передати всі характерні особливості зовнішності вашої близької людини, підкреслити риси не лише обличчя, але й характеру.

Раніше в більшості випадків віддавали перевагу традиційним чорно-білим зображенням, оскільки вони найменше піддавалися впливу вологи і прямих сонячних променів. Завдяки застосуванню найбільш актуальних, сучасних технологій сьогодні стало можливим розміщення кольорових фото на могилу. Вони надійно захищені від негативного впливу вологи і сонячних променів, а також стійкі до механічних пошкоджень і різких перепадів температур.
Чи не вступає це у протиріччя з православними канонами?
Згідно з канонами православної церкви, переселення душ через якісь образи чи предмети, якими володів померлий, неможливе. Саме тому наявність зображення на пам’ятнику не заборонена. Також не існує обмежень щодо стилістики його оформлення. Ви просто обираєте фотографію, яка вам подобається, а ми переносимо її на кераміку, що дозволить зберегти всі елементи з оригінального фото на довгі роки.

Ми забезпечуємо дотримання якісної передачі кольору, зображення виходить дуже реалістичним. А міцний і надійний матеріал прекрасно витримує практично будь-які дії і не втрачає початкового вигляду.
Фото допомагає зберігати візуальний портрет
і зв’язок через роки
Наявність фотографії на пам’ятнику дає можливість зберегти образ близької людини, запам’ятати її такою, якою вона була. Багато хто з нас приходить на могилу до родичів, щоб подумки поспілкуватися з ними, розповісти про свої проблеми чи запитати поради. І саме зображення, розташоване на могилі, дозволяє полегшити свій стан і зігрітися теплими спогадами.
Такі фото на пам’ятник повинні бути виконані в розрахунку на те, що вони постійно перебувають на вулиці, в несприятливих умовах. Саме тому їх варто замовляти в інтернет-магазині Pomnim, де точно знають, як зробити такі фото швидко і правильно.
Made on
Tilda