Огляд бренду Caggiati
Caggiati – компанія багаторічних традицій
та стильного дизайну
Caggiati – італійський виробник ритуальної фурнітури та аксесуарів. Спеціалісти цієї компанії створюють унікальні неповторні архітектурні та меморіальні скульптури, декоративні елементи з бронзи.

Даний бренд почав свою діяльність понад 50 років тому, а на сьогоднішній день є частиною великого концерну Matthews International. Однак при цьому витвори Caggiati не втратили своєї ефектності і виразності, вони як і раніше славляться відмінною якістю і надійністю, вражають складністю і багатогранністю оформлення.
Продукція Caggiati –
пишність і розкіш, які не залишаться без уваги
Кожен елемент, виготовлений компанією, вирізняється особливим шиком і привабливістю. При їх виготовленні застосовуються найбільш міцні та стійкі до механічних впливів матеріали – мармур, бронза, граніт, кристали, позолота. А щодо прийомів декорування, то використовуються лиття, гравірування, виготовлення мозаїки і скульптур. Фотокераміка, створена цією компанією, виділяється особливою чіткістю і яскравістю нанесеного зображення, дозволяє точно передати всі нюанси реальної фотографії.

Крім цього, варто виділити низку особливостей, які відрізняють вироби цього бренду від інших:

  • безкомпромісна італійська якість;
  • впізнаваний дизайн;
  • захищеність від впливів погодних умов;
  • довговічність усіх елементів;
  • ретельна обробка поверхонь з метою запобігання пошкодженням, змінам відтінку матеріалів та будь-яким деформаціям.
Стилістика колекції Caggiati
Кожна колекція Caggiati насичена різноманітними і цікавими елементами, які стають найбільш виграшним доповненням меморіальної конструкції.

Одним з провідних майстрів компанії Caggiati є Діно Маччіні. Він створює приголомшливі роботи, сміливо експериментуючи з поєднаннями різних матеріалів і фактур. Саме тому кожен його витвір викликає справжнє захоплення.

Дана компанія орієнтована на створення і дорогих, елітних виробів, і на виробництво демократичних за ціною конструкцій та елементів, які доступні всім. Крім того, купуючи продукцію цього бренду, ви можете бути впевнені, що робите довгострокове і вигідне вкладення, так її відмінна якість і зносостійкість є ключовими характеристиками.
Вироби Caggiati в Україні
В Україні представлені букви з бронзи цієї компанії, а також статуї і барельєфи. Для їх виробництва застосовується блискучий відполірований метал, оброблений за спеціальною запатентованою технологією, який набувє будь-якої, навіть найбільш вигадливої форми.

Щоб подивитися на те, який вигляд мають вироби, а також оформити замовлення, загляньте на сайт магазину Pomnim. Саме тут у розділі «Вироби з бронзи» ви знайдете колекцію виробів з бронзи Caggiati і зможете переконатися в тому, що їх оформлення справді неординарне, а якість – надзвичайно висока.
Made on
Tilda